Nintendo predstavilo novú verziu Switch konzoly s lepšou výdržou batérie |
Ak sa vám zdá aktuálna výdrž batérie v Switch konzole malá, počkajte do septembra.
HARDWARE > NOVINKY >
Nintendo pripravuje nový Switch s kódom HAC-001(-01) , ktorý už zjavne bude mať nový Tegra procesor, keďže výdrž batérie sa pekne predĺžila. Nový procesor je zrejme na menšej architektúre a stačí mu tak menej energie. Tento procesor bude mať aj Switch lite.
Pôvodná konzola mala označenie HAC-001 a bola rozdelená na dve verzie, kde prvá vydržala od 2.5 hodín po 6.5 hodín, druhá od 3 do 7 hodín a Legend of Zelda vydržala 3 respektíve 4 hodiny. HAC-001(-01) však vydrží už 4.5 až 9 hodín, pričom v Legend of Zelda vydrží 5.5 hodín.
Vo svete pôjde táto verzia do predaja v strede augusta, v Európe začiatkom septembra. Zatiaľ je otázne či bude mať iné balenie, ale určite si pri prípadnej kúpe sledujte označenie verzie - HAC-001(-01).
Páči sa mi! (+6)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 386
- Rockstar sa tomu snažil veľmi zabrániť, ale zamestnanci sa nakoniec spojili v odbo 40
- Microsoft a Nvidia už teasujú novú éru PC 27
- RECENZIA: LEGO Batman: Legacy of the Dark Knight 18
- Nový výpredaj začal 6
- Júnové hry 23
- RECENZIA: Gravelord 67
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- State of Play začne o 23:00 136
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 57 zobraziť viac článkov >














