IGN sa na aktuálnom ComicCone porozprávalo s tromi hlavnými postavami TV seriálu Zaklínač. Napríklad Henry Cavill hovorí, že čítal všetky knihy a hral všetky hry a seriál je pre neho ako nové prejdenie Witchera 3 s iným skinom.
Čo sa týka príbehu môžeme čakať spojenie malých príbehov ako sidequestov, s ktorými budeme spoznávať postavy a aj veľkého príbehu v pozadí. Hovoria, že bude zaujímavé vidieť ako to všetko napchali do jednej série. Zároveň dodávajú, že to, či tam bude Gwent je zatiaľ tajomstvo.
Ďalšie zaujímavé interview je na entertaniment weekly, Hissrich tam spomína, že sa z Hernym Cavillom stretla ako s prvým a ešte predtým ako mali scenár, medzitým stretla 207 iných Geraltov. Nakoniec mu znovu zavolala a aj pri písaní scenára stále myslela na neho a hlavou jej znel jeho hlas. Pritom hovorí, že Geraltovi dodáva osobnosť aj bez slov, svojimi emóciami.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka už začal 59
- Steam Machines u nás dostávajú v eshopoch ceny 103
- GTA VI možno nevyjde ani tento rok 122
- Ktorý operátor má na Slovensku najrýchlejší internet? 74
- AMD si z cien pamäti veľkú hlavu nerobí, keď budú zákazníci potrebovať, kúpia si 54
- Článok: Najlepšie hodnotené hry roka 2025 21
- Japonské PC obchody zápasia s nedostatkom hardvéru, vykupujú prakticky akýkoľvek s 22
- Netflix potvrdil piatu a poslednú sériu Zaklínača na rok 2026 40
- NVIDIA DLSS 4.5 sa ukazuje v prvých porovnaniach 77
- Bolt Graphics na CES prinieslo svoju ZEUS kartu, o ktorej tvrdia, že je 3x rýchlej 30 zobraziť viac článkov >












