Spiderman už nebude patriť pod MCU, stratil aj producenta |
Disney a Sony sa zatiaľ nedohodli na ďalšej spolupráci. Sony nechce platiť Disney a tak prichádza o MCU. Zároveň prichádza aj od producenta Kevina Feigea, ktorý pre zmluvy nemôže robiť na filmoch mimo Disney značiek. Fiege je hlavnou oporou celého MCU a dohliadal na 23 superhrdinských filmov.
Disney chcelo financovať nový film 50 na 50 so Sony, pričom by Disney malo aj polovicu ziskov, doteraz mali zo Spiderman MCU filmov len 5%. Sony to odmietlo a prišlo s vlastnými číslami, čo zase odmietlo Disney.
Teraz sa zdá, že budú musieť pokračovať bez MCU a teda aj bez Ironmana a ďalších postáv z MCU.
Páči sa mi! (+3)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 261
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 230
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 236
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >













