PRIHLÁS

Apple ponúkalo J.J. Abramsovi 500 miliónov za exkluzívnu zmluvu, zobral radšej 250 miliónov od Warneru

pridal saver 13.9.2019 o 20:54 pod filmy
Apple ponúkalo J.J. Abramsovi 500 miliónov za exkluzívnu zmluvu, zobral radšej 250 miliónov od Warneru


Apple si nakupuje režisérov a producentov pre svoju TV službu, ale Abrams im unikol. Ponúkali mu 500 miliónov za jeho projekty pre nich. Radšej sa však  dohodol s Warnerom, ktorý mu dá 250 miliónov a umožní mu režírovať, písať a produkovať projekty cez svoju Bad Robot spoločnosť aj pre iných distribútorov.  Je to pre neho dôležité keďže má rozpracovaných viac projektov s Paramountom a Disneyom, kde ešte robí Star Wars.

Okrem toho, že Apple chcelo exkluzivitu nemalo mu čo ponúknuť. Nemalo žiadne značky a ani veľké projekty, keďže by všetko išlo na streamovaciu službu. K tomu sa jeho tímu nepáčil obchodný model TV plus od Apple ani nezáujem o veľké kino projekty.

 

Pre zaujímavosť, ak by chcelo Apple, alebo aj Netflix, Amazon a ďalšie streamovacie spoločnosti poslať svoj film do kín, nesmú ho pri premiére streamovať na svojej službe. Presnejšie môžu ho pustiť až 12 týždňov po premiére, inak sa s veľkými kino reťazcami nedohodnú a môžu spraviť len obmedzené vydanie v menších kinách. 





Páči sa mi! (+9)






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Predám: playstation portable +... (0)
PREDÁM Playstation Portable a Prémiové hry LINK...
|Windows 11 inštalácia (7)
Nazdar. Mám problém... Chcem nainštalovať synovcov...
|Problem s pc (2)
Zdravím mam starší PC Komponenty : Amd Ryzen 54650...
|Tainted grail patch 1.05 (1)
Zdravíčko chcem sa opýtať ci je najnovší patch 1.0...
|Wolfenstein et (2)
ahojte snazim sa nainstalovat Wolf ET no po instal...
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (44336)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Filmy filmy filmy film... (47449)
O filmoch. Hádam chápete....
|Screenshots (63455)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Herný notebook do 900€? (25)
ktorý je podľa vás lepší a prečo? Acer nitro 5...
|Playstation 5 (1897)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Svet, ukrajina, vojny ... (41289)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk