Blizzard zrušil Overwatch launch párty, ktorá sa mala konať v New Yorku |
Blizzard s sa snaží po nedávnej kontroverzii na seba zbytočne nepútať pozornosť a pravdepodobne aj kvôli tomu zrušili už skôr naplánovanú launch párty pri príležitosti vydania Overwatch pre Nintendo Switch. Tá sa mala konať priamo priestoroch Nintenda v New Yorku, pričom v plánoch bolo napríklad aj to, že tu hráči mohli stretnúť hercov, ktorí v hre dabujú známe postavy. Akcia mala prebehnúť už zajtra, no Blizzard ju zrušil, pričom sa Nintendo za túto nepríjemnosť ospravedlnilo.
Uvidíme, ako sa teda tento rok vysporiadajú s BlizzConom.
Zdroj:
www.destructoid.com
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 271
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 263
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 282
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Blizzard / Blizzard Štýl: Akcia / Multiplayer
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













