GrayZone, slovenská taktická realtime stratégia sa predstavuje |
Slovenská firma Eastworks predstavuje svoju sci-fi taktickú realtime stratégiu GrayZone.
Eastworks, slovenská firma, ktorá outsourcuje veľké firmy ako Bohemia Interactive (Vigor, Arma), Take 2 (Mafia 3), Amazon (Grand Tour: The Game) alebo IO Interactive (Hitman 2) predstavuje svoj vlastný projekt GrayZone.
Grayzone bude sci-fi realtime stratégia s taktickými prvkami. Zavedie vás na vzdialenú opustenú planétu, ktorú sa budete s vašim hrdinom snažiť oslobodiť z otroctva. Budete ho ovládať spolu s jeho tímom a plniť misie a úlohy v prostredí. Chýbať nebudú RPG prvky, výzbroj hrdinov, pauzovanie akcie pre zadanie rozkazov a rôzne typy nepriateľov vrátane bossov.
Štýlom autori hru prirovnávajú ku Commandos sérii alebo Crusader No Remorse ale aj so strategickými prvkami Company of Heroes, keďže okrem vojakov budete ovládať aj vozidlá, transportéry alebo vznášadlá. Samotné prostredie a dizajn je inšpirovaný Star Wars univerzum.
Zo zaujímavostí autori okrem anglickej lokalizácie plánujú aj českú lokalizáciu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Capcom oznámil dlho leakovaný remake Resident Evil Veronica 58
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- Alza rozbehla nové zľavy 38
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Accessu ešte tento rok 17
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 45
- Článok: Mafia: The Old Country - Man of Honor ukáže mladého Salieriho a jeho americké sny 1
- Senua, bude pokračovaním Hellblade série, ale už plne akčná adventúra 33
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Metro 2039 ukázalo svoju hrateľnosť a naznačilo dátum vydania 35
- Alien: Isolation 2 sa ukázal v prvom traileri 32 zobraziť viac článkov >
|
PC
Slovenské hry Vývoj: Eastworks / Eastworks Štýl: Stratégia / Realtime
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















