Norman Reedus: Úplne som zabudol na P.T., keď som počul o Death Stranding |
Hlavný predstaviteľ Death Stranding Norman Reedus je rád, že P.T. vtedy nefungovalo a hra sa nedostala do svojej finálnej Silent Hills podoby.
Norman Reedus, americký herec známy predovšetkým pre svoju úlohu Daryla Dixona v televíznom seriáli Walking Dead, debutuje v Death Stranding, kde hrá hlavného hrdinu Sama Portera Bridgesa. Bol tiež protagonistom v P.T. a mal byť aj v Silent Hills ešte predtým, ako bol v apríli 2015 projekt zrušený.
Death Stranding teda nie je Reedusovym prvým kontaktom s Kojimom. Herec v najnovšom rozhovore uvádza, že na P.T. rýchlo zabudol po tom, čo sa dozvedel o Death Stranding, pričom projekt považuje za oveľa lepší:
"Bolo to úplne iné. Silent Hills mal svoje pozadie a ľudia ho poznali, vedeli, o čo ide a ako by to malo vyzerať. Keď tento projekt padol, bol som zmätený, ale keď Hideo opísal, čo urobíme ďalej, úplne som na to zabudol. Bol som rád. Chvalabohu, že Silent Hills nefungoval, pretože toto je oveľa lepšie. Toto je úplne iná vec. Bol som s Hideom na The Game Awards a je ako Beatles.
Keď ho publikum videlo, dospelí muži vo veku 40 rokov kričali so slzami v očiach, ako keď Elvis práve vošiel do miestnosti. Vtedy som si povedal, kto je ten chlap? Hideo, ktorého poznám dnes je môj priateľ. Večeral v mojom dome, stretol sa s mojou priateľkou aj mojou mačkou. Vždy bol super priateľský, s veľkým zmyslom pre humor.
Je to skvelý typ človeka na stretnutie. Skutočne som trochu spoznal jeho myseľ. Páči sa mi skutočnosť, že sa Silent Hills nestalo realitou. Aby som bol úprimný, pretože som sa mal tú česť nahliadnuť do práce a spôsobu, akým tento človek zmýšľa, a úplne mi to odfúklo myseľ."
Netreba dodávať, že milióny fanúšikov Silent Hills by pravdepodobne s hercom nesúhlasili. Najmä preto, že Konami od zrušenia projektu neurobilo so značkou vôbec nič. Death Stranding ale čakajte na PS4 už 8. novembra. Neskôr má prísť vydanie na PC, kde sa spomína leto 2020.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Forza Horizon 6 potvrdila dátum vydania a predviedla hromadu noviniek 147
- Fable ponúkne otvorený svet, možnosť upraviť postavu a aj systém morálky 113
- Akcie Ubisoftu sa po včerajšom oznámení prepadli o tretinu, sú na 14-ročnom minime 40
- Aké PC zložiť v roku 2026? Ako sa zvýšili ceny? 108
- Koľko vyjde zloženie PC zostavy s DDR4 pamäťami? 30
- God of War seriál obsadil postavu Heimdalla 14
- Ktoré hry sú v Ubisofte ešte vo vývoji? 44
- GTA VI možno nebude mať pri vydaní fyzickú verziu 96
- RECENZIA: Sacred 2 Remaster 10
- Podľa analytika Goldman Sachs je to len začiatok: ceny RAM prudko rastú a zdražova 78 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Sony, 505 Games / Kojima Productions Štýl: Akcia / Survival
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














