Štúdio Bend znova teasuje Days Gone 2, autori chcú svet hry viac preskúmať |
Zdá sa, že Days Gone 2 naberá čím ďalej tým reálnejšie kontúry. Zástupca Bend štúdia prezradil viac.
V októbri sa k nám dostali informácie o tom, že Bend Studio pracuje na novom projekte. Správu na svojom LinkedIn profile ohlásil vedúci grafik Jeremy Vickery. Dokonca má ísť o jeden z dvoch projektov, pričom na prvom začali práce hneď po dokončení Days Gone. Jeden z nich bude pravdepodobne pokračovanie.
K Days Gone 2 zatiaľ nemáme žiadne oficiálne informácie, no Christopher Reese, jeden zo zakladateľov štúdia Bend hovorí, že s jeho svetom rozhodne nekončia. Pokračovanie tak trochu teasoval vo svojej reči po tom, čo Days Gone vyhralo Golden Joystick ocenenie ako najlepší PS4 titul. Hovorí, že práve to je jedným z aspektov, ktoré sú pre nich povzbudením, aby pokračovali s univerzom Days Gone:
"Och áno, Days Gone je určite naša vášeň a aj projekt, ktorý sme vždy chceli vytvoriť. Je to svet, do ktorého chceme vdýchnuť viac života a preskúmať veľa, naozaj veľa rozličných ciest. Takže ktovie, čo prinesie budúcnosť. Uvidíme..."
Ak to spojíme s oznámením grafika Jeremyho Vickeryho, je možné, že dvojka nedávno vstúpila do predprodukčnej fázy, prípadne na nej začali robiť už po skončení prác na prvom Days Gone. Autori však práce oficiálne nepotvrdili, vzhľadom na ich pozitívne vyjadrovanie k tejto téme sa o tom však dá domnievať. Bez ohľadu na smer, ktorým sa vydajú, Reese povedal, že za Golden Joystick pri Days Gone sú veľmi vďační, pretože nejde o ocenenie od kritikov, ale samotných hráčov:
"Je to úžasné, pretože v tíme sme mali toľko odhodlania a tvrdej práce. Práve to je naša konečná výplata. Vidieť hráčov, ako sa skutočne zapájajú do vašej hry a užívajú si vášeň, ktorú do nej vkladáme, aby nám ju vrátili späť. Je to naozaj úžasné."
Ak sa pracuje na Days Gone 2, je veľmi pravdepodobné, že pôjde o exkluzivitu už pre PS5.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 280
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 276
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159 zobraziť viac článkov >














