Nintendo zvýraznilo niekoľko tohtoročných Switch titulov |
V emailoch pre európskych fanúšikov uviedli niekoľko dátumov a termínov vydania ako exkluzívnych, tak aj multiplatformových titulov
Nintendo európskym fanúšikom rozposiela emaily, v ktorých približujú niekoľko zaujímavých titulov, ktoré sú na pláne tento rok. Síce k nim nepridávajú nejaké nové detaily, ale aspoň formou infografiky jednoducho zhrnuli, kedy tieto hry môžeme očakávať. Ide pritom nielen o exkluzívne hry, ale aj o multiplatformové tituly. Zaujímavým je v tomto tituly SpongeBob remaster, ktorý doteraz oficiálne dátum nedostal, no grafika nám uvádza, že hra vyjde 24. mája. To je však nedeľa a cez víkend hry nezvyknú vychádzať, už vôbec nie od veľkých vydavateľov.
Snáď sa čoskoro dočkáme ďalšieho Directu, ktorý nám k týmto hrám pridá aj detaily a prípadne oznámi ďalšie. Taktiež očakávame Direct, ktorý sa bude celý venovať prichádzajúcej exkluzivite Animal Crossing: New Horizons.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 98
- Grand Theft Auto VI sa zase odkladá! 189
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 47
- Zaklínač na Netflixe stráca divákov 92
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- RECENZIA: ARC Raiders 65
- Predator Badlands končí v recenziách prekvapivo dobre 67
- GTA VI má už dokončený obsah, už sa len doťahuje 82
- Pozor na čínske produkty - robotický vysavač posielal domov údaje, no keď ich maji 62
- Kingdom Come: Deliverance 2 je na víkend zadarmo na Steame a Xboxe, zároveň je v z 13 zobraziť viac článkov >















