Ubisoft naplánoval veľké tituly až na jeseň, prinesie rovno tri |
Spolu s novou finančnou správou naplánoval Ubisoft svoje veľké tituly. Do septembra neplánuje priniesť nič veľké.
Spolu s novou finančnou správou naplánoval Ubisoft svoje veľké tituly. Do októbra neplánuje priniesť nič veľké. Následne v októbra sa to však rozbehne a:
- na jeseň vydá tri veľké tituly
- začiatkom roka dva veľké tituly
Na jeseň sú zrejme už naplánované Watch Dogs Legion a Assassin's Creed, možno tam príde aj Rainbow Six Quarantine, ak ho považuje za veľký titul. Ak nie, tak môže vyjsť už v lete. Vieme, že pripravuje aj Beyond Good & Evil 2 a Skull & Bones, určite je v príprave nový Far Cry. Z menších titulov možno do jesene vydajú Gods and Monsters.
Z iných čísiel:
- Rainbow Six Siege ma 55 miliónov registrovaných hráčov, o 5 miliónov viac ako minulý štvrťrok, prekonal sa aj rekord súčasne hrajúcich používateľov v decembri, zároveň už hráči hrávajú dlhšie.
- Ubisoftu stúpli predaje na Uplay o 73% za posledných 9 mesiacov, zrejme mu spolupráca s Epicom vyhovuje
- Just Dance 2020 predaje výrazne stúpli oproti roku 2019
- AC Odyssey stúpli predaje výraznejšie (o 50%), hráči hrajú dlhšie (o 60%) a míňajú v hre viac peňazí (o 140%) oproti Origins.
Čo sa týka samotných financií, celkové tržby boli 456 miliónov eur, pričom 80% z tržieb už Ubisoftu robí digitálny predaj.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 46
- Peter Jackson ohlásil film The Lord of the Rings: Shadows of the Past 35
- Kajajte sa, Jesus Simulator je tu! 28
- Prvý záber z Harry Potter seriálu 45
- Prichádzajúca Assassin's Creed hra nás zavedie do troch rôznych regiónov 31
- Sony zvyšuje ceny PS5, PS5 Pro a PlayStation Portal 178
- VIDEO : Harry Potter and the Philosopher's Stone - teaser na seriál 79
- Šéf Take 2 hovorí, že AI nevytvorí GTA ani veľký hit, dodáva, že konzoly nebudú od 42
- Bližší pohľad na hercov z Harry Potter seriálu 123
- Kremíkové batérie menia mobily, mobilom stúpa kapacita batérii a aj výdrž 15 zobraziť viac článkov >













