Activisionu sa nepáčil leak Call of Duty Warzone, na leakera ide cez súdy |
Activision chce pomocou súdu zistiť od Redditu identitu leakera Call of Duty Warzone
pridal saver 22.2.2020 o 22:05 pod hry
HRY > NOVINKY >
Activision chce pomocou súdu zistiť od Redditu identitu leakera Call of Duty Warzone. Ten pod menom Assyrian2410 nedávno na reddite leakol ako mapu, tak aj viac z režimu. Na druhej strane je otázne, prečo práve jeho a prečo vôbec, keďže hráči sa vedeli cez chyby dostať do Warzone menu priamo v hre a už pred ním.
Reddit už zrejme dostal súdny príkaz a uvidíme, čo budú vedieť o leakerovi povedať. Na prihlásenie tam nepotrebujete žiadne bližšie údaje. Jedine ak dajú jeho IP adresu, ak náhodou išiel priamo bez VPN. Jeho konto bolo medzičasom už zrušené.
Zdroj:
torrentfreak.com
Páči sa mi! (+1)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 173
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >













