Analytická firma hovorí, že je reálna možnosť, že Xbox Series X a PS5 budú odložené |
Analytická firma DFC Intelligence hovorí, že jedna alebo aj obe nové konzoly možno nevyjdu tento rok. Ak aj áno, môžu byť drahšie a obmedzené dostupnosťou:
"Je pravdepodobné, že koronavírus bude mať významný krátkodobý vplyv na dodanie oboch systémov. Je veľmi pravdepodobné, že jeden alebo oba systémy nezačnú s uvedením do roku 2020. Ak sa systémy spustia, dodávka bude pravdepodobne obmedzená a počiatočná cena by mohla byť vyššia, ako sa očakávalo.
V súčasnosti sa hospodárstvo nachádza v bezprecedentnom stave neistoty. Aj keď sa situácia vyjasní o niekoľko týždňov, schopnosť vyrábať a uvádzať na trh špičkový nový herný systém už bola vážne ovplyvnená."
Na druhej strane, Čína sa pomaly rozbieha, a teda nemusel by byť problém s výrobou. Záleží, ako majú továrne teraz zameškané objednávky a ako dlho ich budú dobiehať.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 159
- Nové Alza dni zľavy spustené 22
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 60
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 67
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Porovnanie Ghost of Yotei s Ghost of Tsushima 77
- Meta pri ťahaní AI expertov nešetrí, zobrala vedúceho vývoja z Apple a dala mu 256 41
- Porovnanie výkonu PS5 Pro s RTX 5060 Ti a Radeon 9060 XT 128
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 18 zobraziť viac článkov >