Nová Batman hra od Warner Bros. Montreal by mala prísť tento rok, odštartuje nový herný vesmír |
Warner Bros. chce touto hrou rebootovať Arkham sériu a odštartovať vlastné herné univerzum
HRY > NOVINKY >
Už dlhšie vieme, že v montrealskej pobočke Warner Bros. sa niečo pripravuje, podľa posledných informácií by to mal byť reštart Arkham série, ktorý sa ale uberie iným smerom ako predchádzajúca Arkham séria. Do hry by mal vstúpiť Court of Owls. Táto hra by mala naštartovať nový herný vesmír s postavami z DC produkcie, pričom druhú hru v tomto pláne už by malo mať na svedomí Rocksteady.
Mimoriadne zaujímavo znie aj možnosť hrať hru v kooperácii, k dispozícii by malo byť niekoľko predstaviteľov "Bat Family". Predstavenia by sme sa mali dočkať už čoskoro, pravdepodobne niekedy v čase zrušenej E3, kde mali Warner Bros. prvýkrát v histórii naplánovanú vlastnú prezentáciu. Hra by následne mala vyjsť ešte v priebehu tohoto roka.
Zdroj:
www.vg247.com
Páči sa mi! (+6)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 184
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >













