Xiaomi predstavil Redmi Note 9 Pro, Redmi Note 9 a Mi Note 10 lite |
Xiaomi dáva jednu predstavovačku za druhou a teraz po čínskych verziách mobilov teraz prešli na zábavné predstavili Redmi Note 9 sériu.
Xiaomi dáva jednu predstavovačku za druhou a teraz po čínskych verziách mobilov prešli na západnú ponuku a predstavili nové mobily do Redmi Note 9 série a pridali aj novú Mi Note 10 verziu.
Konkrétne k Note 9S pridajú plnú Note 9 a vyššiu Note 9 Pro. Obe prídu v strede mája za štandardné ceny okolo 200-250 eur. Aj keď na prezentácii ukázali len dolárovú cenu
Note 9 Pro ponúkne 6.67 palcový 1080p LCD displej, výkonný Snapdragon 720G, 4GB/64GB alebo 6GB/128GB kombinácie pamätí a pridá sa predná 16MP kamera, vzadu budú štyri kamery 64MP, 8MP, 5MP a 2MP. Nechýba veľká 5020mAh batéria s rýchlym 30W nabíjaním. Senzor odtlačkov prstov má na bočnej strane.
Note 9 pôjde mierne nižšie bude mať 6.53 palcový LCD displej, senzor odtlačkov má vzadu. Procesor je tu Mediatek Helio G85, batéria rovnako 5020mAh ale s 18W nabíjaním. Kamery sú 48+8+2+2MP, predná je 16MP.
Tiež to nie je zlá ponuka, len otázne, či bola potrebná, keďže už pri vydaní Note 9S je veľmi podobný.
Pridali aj Mi Note 10 lite, ktorá bude mierne upravená verzia Note 10 s menšími kamerami. Dizajnovo je rovnaký a teda zachováva zaoblený displej, horný malý výrez na kameru, jediný rozdiel je vzadu, kde sú kamery dizajnované inak a pôjdu viac do obdĺžnika. Kde sa 108MP kamera zmení na 64MP a odpadne aj teleskopický zoom. Procesor rovnako ostáva Snapdragon 730G a batéria 5260mAh s 30W nabíjaním. Vďaka orezaniu kamier však pôjde o pár stoviek lacnejšie a konkrétne 349 eur v 6GB/64GB verzii a za 399 eur v 6GB/128GB verzii.
Pre fanúšikov predstavili aj ventilátor. Mi Smart Standing Fan 1C za 39.90 a to aj s aplikáciou na ovládanie cez mobil
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Microsoft prepustil 9000 zamestnancov pre AI, jeden z vedúcich im odporúča obrátiť 123
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 156
- OpenAI o1 model sám seba skopíroval na externý disk, ako istotu pred vypnutím, Cla 73
- Stop Killing Games petícia prekročila 1 milión podpisov 62
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 141
- Nové Alza dni zľavy spustené 21
- RECENZIA: System Shock 2: 25th Anniversary Remaster 36
- Júlové hry 17
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Fanúšikovský remake Counter-Strike 1.6 s názvom CS: Legacy narazil na právne probl 19 zobraziť viac článkov >