Nintendo oficiálne predstavilo novú Paper Mario hru |
Ďalší z únikov sa nám potvrdzuje a Nintendo oficiálne predstavilo Paper Mario: The Origami King Mario
Aj Nintendu tento rok uniklo niekoľko nie až tak dobre strážených noviniek a už dopredu sme vedeli, že sa tento rok dočkáme novej Paper Mario hry. Teraz oficiálne oznámili novú časť série pod názvom Paper Mario: The Origami King Mario. Tu sú pravdepodobne šetrili pre nejaký Direct, ale koronavírus im mení plány, takže oznámenie prišlo ako blesk z jasného neba. Rovnako aj hra príde už čoskoro, keďže jej vydanie naplánovali na 17. júla 2020.
Hra s sebou prinesie poriadnu dávku humoru, súboje s nutnosťou používať vhodnú stratégiu a unikátny vizuál, ktorý si môžete pozrieť vo videu a spojí už tradičné nálepky s origami. Bohužiaľ sa zatiaľ nehovorí o RPG prvkoch, čo je škoda, keďže si táto séria vybudovala meno práve nimi.
Čo sa týka príbehu, v ňom spoznáte Kráľa Ollyho, ktorý vládne origami kráľovstvu, no má svoj tajný a zlovestný plán, ako poskladať celý svet pod svojou krutovládou. Dokonca je silnejší ako Bowser, no vy ho s Mariovou pomocou dokážete poraziť.
Hra sa už dá predobjednať a ak si ju kúpite už teraz, rovno sa vám sprístupní pre-load možnosť a hru si môžete stiahnuť už dnes.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Prvé zábery z nového Highlander filmu s Henrym Cavillom 36
- Celá prvá séria Fallout seriálu je voľne dostupná na YouTube 22
- Podľa analytika Goldman Sachs je to len začiatok: ceny RAM prudko rastú a zdražova 94
- Zomrela Catherine O'Hara zo Sám doma aj The Last of Us 33
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 35
- Filmová adaptácia hry Split Fiction už má scenár 45
- Nový Xbox Magnus má byť hybridná PC konzola 133
- Fallout 76 je dočasne zadarmo pri príležitosti finále seriálu 7
- Rambo prequel sa už natáča, robí ho režisér Sisu 28
- The Last of Us seriál bude mať zrejme len tri série 95 zobraziť viac článkov >













