PS Plus dostane v júli 3 hry |
Okrem klasickej dvojice príde aj jeden menší bonusový titul
HRY > NOVINKY >
Sony predstavuje júlové hry v rámci ponuky PS Plus a tentoraz hráčov poteší jedným bonusovým titulom navyše. Budúci mesiac tak dostanete hneď tri hry pre PS4 a budú to:
- NBA 2K20 - pokračovanie známej basketbalovej série, ktoré síce stále ponúka kvalitný basketbal, ale už to trochu preháňa s mikrotransakciami.
- Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration - recenzia - nové dobrodružstvo Lary Croft, ktorej opäť skríži cestu organizácia Trinity. Tentoraz sa vydáte hľadať stratené mesto Kitezh a v tejto edícii dostanete aj niekoľko DLC
- Erica - recenzia - ďalší PlayLink titul, ktorý prináša interaktívny film, no má niekoľko slabín
Okrem toho Sony práve dnes oslavuje 10 rokov PS Plus, k čomu nám dávajú aj stručnú infografiku. Okrem toho bude počas limitovanej doby k dispozícii aj špeciálna PS4 téma. Od 4. do 5. júla prebehne free multiplayerový víkend.
Páči sa mi! (+4)
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Microsoft prepustil 9000 zamestnancov pre AI, jeden z vedúcich im odporúča obrátiť 123
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 156
- OpenAI o1 model sám seba skopíroval na externý disk, ako istotu pred vypnutím, Cla 73
- Stop Killing Games petícia prekročila 1 milión podpisov 62
- Nové Alza dni zľavy spustené 19
- Júlové hry 17
- RECENZIA: System Shock 2: 25th Anniversary Remaster 30
- Fanúšikovský remake Counter-Strike 1.6 s názvom CS: Legacy narazil na právne probl 19
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 113 zobraziť viac článkov >