Nové, nie veľmi potešujúce správy o remastrovanej kolekcii Mass Effect hier |
Len pred pár dňami sme sa dozvedeli, že kolekcia možno príde koncom októbra, to už ale neplatí
HRY > NOVINKY >
O kolekcii remastrovaných Mass Effect hier sme si písali len pár dní dozadu, kedy sa fanúšikovia mohli tešiť, že začiatkom októbra príde oficiálne ohlásenie a koncom toho istého mesiaca aj vydanie. To sa však aktuálne zmenilo, aspoň podľa Jeffa Grubba, ktorý priniesol aj predchádzajúce informácie o hre. Podľa jeho slov si bol až donedávna istý, že EA plánuje hru ohlásiť a vydať v októbrovom časovom rámci, teraz ale vraj podľa jeho zdroja v EA plánujú hru odsunúť. Vydanie by sa mohlo napríklad posunúť na dátum okolo 7. novembra, čo je oficiálny N7 deň, alebo až na začiatok roka 2021, kedy už budú na trhu obidve konzoly novej generácie.
Zdroj:
www.destructoid.com
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 160 zobraziť viac článkov >













