Kena Bridge of Spiris sa na PS5 nahrá za dve sekundy |
Autori Kena Bridge of Spirits sa pochválili, že ich titul sa po spustení nahrá na PS5 za dve sekundy.
Autori Kena Bridge of Spirits sa pochválili, že ich titul sa po spustení nahrá na PS5 za dve sekundy. Nehovoria, čo všetko pri spustení nahrávajú, ale dodávajú, že hovoria, že nemajú čas prehrať animáciu, keďže sa hra nahrá tak rýchlo.
Dizajnér k tomu dodáva:
"Väčšinu projektu sme vyvíjali na PS4 a dostať z neho výkon, ktorý sme chceli, bola nočná mora. Ale keď sme to urobili a išli sme na PS5, bolo fajn, pretože sme mali dobrý základ, a mohli sme na ňom stavať a využiť extra výkon."
Hra využije aj dualsense funkcie a to ako triggery tak odozvu. Aj keď autori zatiaľ nepotvrdzujú či titul vyjde na launch PS5, keďže na hre stále pracujú. Uvidíme, či to potvrdia pri oficiálnom ohlásení ceny a vydania konzoly. Potvrdili však free upgrade na PS5 pre PS4 majiteľov hry.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: I Am Jesus Christ 136
- V Číne zažili kolaps ceny DDR5 pamätí, zlacneli aj o 30% za jeden deň 28
- Vývoj GTA VI zrejme stál viac ako tri miliardy dolárov 103
- Warhorse má podľa zákulisných informácií pracovať na open-world hre zo sveta Pána 44
- RECENZIA: Scott Pilgrim EX 2
- GeForce RTX 60 Rubin plánuje dvojnásobný výkon ray-tracingu a tretinový rast raste 86
- RECENZIA: Starship Troopers: Ultimate Bug War! 11
- Ceny RAM pamätí postupne mierne klesajú 28
- Prvoaprílové žarty 8
- Prvý pohľad na Mega Geometry zeleň s path tracingom vo Witcherovi 4 62 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 PS5 Vývoj: EmberLab / EmberLab Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














