Mass Effect remaster sa údajne volá Legendary Edition |
Hra by navyše nemala vyjsť na Nintendo Switch, aspoň nie zatiaľ
Remaster Mass Effect trilógie uniká obchodom a pravidelne nás o ňom informuje novinár Jeff Grubb, no EA ani BioWare ho sále nepotvrdili a je otázne, kedy to vôbec majú v pláne, keďže sa podľa najnovších správ zdá, že by remaster mal vyjsť už budúci mesiac. Opäť tento nedostatok informácií vynahradil Grubb a priniesol ďalšie novinky. Podľa neho sa remaster bude volať Mass Effect: Legendary Edition a navyše nevyjde na Nintendo Switch. Čo je ale divné, lebo pre EA by nemalo zmysel nevydávať hru na Switch a navyše už Switch verziu mali v ponuke niektoré obchody. Koncom týždňa nám vraj Grubb pezradí viac.
Počas júnovej EA Play konferencie sme sa dozvedeli, že mali v EA plán počas nasledujúcich 12 mesiacov vydať 7 hier na Switch. Grubb hovorí, že ak Mass Effect trilógia na Switch aj vyjde, tak určite nie v tomto období, ale niekedy neskôr.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 173
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >













