Pripravuje Microsoft streamovaciu konzolu? |
Na obrázku zhrňujúcom rodinu Xbox zariadení ukázal Microsoft zvláštne zariadenie s Xbox logom, ktoré vyzerá ako Nvidia Shield.
Na obrázku zhŕňajúcom rodinu Xbox zariadení (k ohláseniu EA Play) ukázal Microsoft zvláštne zariadenie s Xbox logom, ktoré vyzerá ako Nvidia Shield. A keďže je hneď vedľa mobilu s gamepadom, je zrejme, že to je nejaké streamovacie zariadenie pre xCloud.
Microsoft takéto zariadenie neohlásil, ale reálne to od neho čakáme. Nejaký Xbox Series I za 99 eur alebo tak, ktorý by ponúkal len malý mobilný čip postačujúci na spracovanie streamu, či už herného, alebo z video služieb a bol ďalším doplnkom do nových Xbox konzol.
Je len otázka času, kedy niečo také Microsoft predstaví, možno už budúci rok, kedy už naplno rozbehne streaming a začne ponúkať aj iné možnosti streamovania hier mimo mobilov. Vieme, že pripravuje PC aplikáciu, pripravuje sa aplikácia do Samsung TV a určite toho plánuje viac.
Okrem toho obrázok pekne ukazuje ako Microsoft vníma zariadenia, kde je PC, jedna a druhá séria konzol a kde je hráč.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Microsoft prepustil 9000 zamestnancov pre AI, jeden z vedúcich im odporúča obrátiť 123
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 156
- OpenAI o1 model sám seba skopíroval na externý disk, ako istotu pred vypnutím, Cla 73
- Stop Killing Games petícia prekročila 1 milión podpisov 62
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 141
- Nové Alza dni zľavy spustené 21
- RECENZIA: System Shock 2: 25th Anniversary Remaster 36
- Júlové hry 17
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Fanúšikovský remake Counter-Strike 1.6 s názvom CS: Legacy narazil na právne probl 19 zobraziť viac článkov >