Film: Henry Cavill by rád zobral úlohu Jamesa Bonda |
Síce sa hovorilo o Tomovi Hardym ako o novom Bondovi, ale nie je to ešte potvrdené a možno sa ním stane Henry Cavill.
FILMY > NOVINKY >
Henry Cavill sa v interview pre GQ vyjadril ohľadom aktuálnych náznakov, že by sa aj on mohol stať ďalším Jamesom Bondom a prebrať žezlo po Danielovi Craigovi. Craig aktuálnym filmom končí s Bondom a hľadanie je vraj v plnom prúde. Hovorí sa, že už bol vybraný Tom Hardy ale nikto to oficiálne zatiaľ nepotvrdil.
Cavill hovorí, že ak by ho producenti chceli, určite by po tejto príležitosti skočil. Ale dodáva, že v tomto štádiu je to všetko len v úrovni dohadov a uvidíme, čo sa nakoniec stane. Dodáva, že by si určite rád zahral Bonda, bolo by to veľmi vzrušujúce.
Keď sme pri Henrym, Netflix práve rozmýšľa, či s ním nespraví Sherlocka Holmesa, ako spinoff od aktuálnej Enoly Holmes, kde sa ukázal práve v postave tohto detektíva.
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 105
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 49
- Nové zľavy pred Vianocami 30
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 87
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 33
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 57
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49
- Livestream z The Game Awards ocenení začne o 1:30 73 zobraziť viac článkov >












