Aká je spotreba Xbox Series X konzoly? |
Microsoft už zrušil embargá na Xbox Series X testy a redaktori môžu písať o čom len chcú. Náležite tomu tu máme aj spotrebu konzoly.
Microsoft už zrušil embargá na Xbox Series X testy a redaktori môžu písať o čom len chcú. Náležite tomu tu máme sme tu mali teploty a teraz aj spotrebu konzoly.
Konzola má síce 315W zdroj, ale napríklad pri prvej nextgen hre, ktorá je dostupná na testovanie, a to Dirt 5, mal Xbox Series X spotrebu 190 wattov. Xbox One X bol len o trochu nižšie.
Spotreba v Dirt 5:
- Xbox Series X - 190W
- Xbox One - 120W
- Xbox One X - 185W
Uvidíme, akú spotrebu dajú ďalšie tituly. Pre zaujímavosť, pri hrách v spätnej kompatibilite žerie Xbox Series X približne o 10W alebo aj ^0W menej ako Xbox One X. Priemerne mal 165W, zatiaľ čo Xbox One X 175W.
Pre porovnanie je tu aj test z Red Dead Redemption 2:
Xbox One X - idle: 43 watt
Xbox One X - menu: 52 watt
Xbox One X - hra: 180 watt
Xbox Series X - idle: 28 watt
Xbox Series X - menu: 50 watt
Xbox Series X - hra: 128 watt
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 274
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 270
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 285
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >













