PC benchmarky Cyberpunku 2077 ukazujú náročnosť hry |
Ak chcete ísť na ultra, grafiky sa zapotia.
Máme tu už prvé benchmarky preview verzie Cyberpunku 2077, ktoré ukazujú decentnú záťaž hry, kde hlavne raytracing vie spraviť svoje. Testovali to na Core i9-9900K, ale skúsili ho znížiť aj na i7 7700k.
Neviem, na akej scéne to presne skúšali, je to zatiaľ len rýchly test a zrejme čoskoro prídu detailnejšie benchmarky a v stredu-štvrtok môžeme čakať aj videobechmarky, možno aj od Digital Foundry. Zrejme si to väčšina testerov nechá až po day1 patchi a odstránení Denuvo ochrany z review vezie.
Čo sa týka tejto aktuálnej verzie, ak by ste chceli 4K na Ultra s Ultra raytracingom, tak RTX3090 dáva nad 60 fps len s ultra performance nastavením DLSS. Zrejme aj RTX3080 by to dalo okolo 60 fps v ultra performance, ale tieto testy už nestihli spraviť a je tam preto len quality nastavenie.
V 1440p sa už s ultra raytracingom dostanete do reálnejšej výkonovej kategórie aj na slabších kartách.
V 1080p na Ultra s Ultra raytracingom to tiež nie je pre karty jednoduché.
Bez raytracingu na Ultra v 1440p
Bez raytracingu na Ultra v 1080p
Bez raytracingu na Medium v 1080p už cez 30 fps zvláda aj GTX1060
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Planet of Lana II 1
- PS6 vs Xbox Next vs Steam Machine - porovnanie výkonu, špecifikácií a aj cien 83
- Nové megazľavy spustené 18
- PlayStation 6 vraj veľké odloženie nečaká, vyššie ceny RAM nemajú výrazne zmeniť p 68
- Christopher Lambert si zahrá v novom Highlanderovi 28
- Forza Horizon 6 ukázala svoju hrateľnosť 76
- Aký procesor bude mať nová Xbox konzola? 35
- Analýza ukazuje, že Sony prichádzalo o PC predaje pre neskoré vydanie hier na tejt 181
- Sony testuje rôzne nacenenia hier na PS Store 44
- Uchmatnite si Planet Coaster zadarmo 2 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Vývoj: CD Projekt / CD Projekt Red Štýl: Akcia / RPG Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||



















