Phil Spencer hovorí, že Bethesda bude kritická pre budúcnosť Xboxu |
Phil Spencer sa teší na Starfield a aj na nové štúdiá.
Spencer ešte nemôže viac priblížiť plány s Bethesdou, keďže odkúpenie musí prejsť úradmi, ale hovorí, že tímy Bethesdy sú veľmi kritické pre ďalšie napredovanie Xboxu. Hovorí, že sa veľmi teší na Starfield a ďalšie hry, ktoré sú v príprave.
Presnejšie k tomu povedal:
"Bol som rád, že sme boli prizvaný k rozhovorom o predaji a veľa pre mňa znamená, že sa nakoniec rozhodli stať sa súčasťou Xboxu. Teraz v roku 2021 dostaneme finálne schválenie a mám z toho naozaj dobrý pocit. Všetko je na dobrej ceste. Následne začneme s plánovaním, toho čo môžeme spolu spraviť. Zatiaľ sa im do toho nestaráme, keďže ich ešte nevlastníme.
Ďalšia vec je, že dôvera ktorú nám dal Microsoft, keď sme túto myšlienku predstavili. Satya Nadellovi a finančnej riaditeľke Amy Hoodovej sme povedali "Máme nápad..." A oni súhlasili. Obaja veria v Xbox a ukazuje to aj fakt, že sme prešli s akvizíciou tejto veľkosti. V našom biznise sa nám darí, sme v zisku a rastieme.
Pred pondelkom, v ktorý sme oznamovali odkúpenie, som nemohol spať, bol som bol nervózny, mal som obavy, bol som nadšený, mal som rozmanité emócie. Bolo super, keď sme videli reakcie fanúšikov Xboxu a pravdepodobne ešte dôležitejšie boli reakcie Bethesda tímov, pretože tieto tímy budú veľmi, veľmi kritické pre náš ďalší pokrok.
Už sa neviem dočkať, kedy bude uzatvorené, aby sme mohli začať pracovať ako jedna spoločnosť. Som neuveriteľne nadšený Starfieldom a mnohými ďalšími vecami na ktorých pracujú, niektorými oznámenými a niektorými neohlásenými.
Myslím, že budú neuveriteľným doplnkom našich štúdií. Keď premýšľam o našich schopnostiach v RPG oblasti s Obsidianom, inXile, s tým, čo Playgrounds robí, s tým, čo dokáže Bethesda, sú to obrovské možnosti. A tiež pre schopnosť vývoja FPS hier, s id Software a 343 .... Keď sa k nám pripoja, zdvojnásobí to veľkosť našich first party štúdií. Som nadšený z roku 2021 a Bethesda je toho nesmierne dôležitou súčasťou."
Viac sa zrejme dozvieme v nasledujúcich mesiacoch, keďže odkúpenie by malo prejsť v prvom štvrťroku. Napriek tomu, že ešte firma nie je ich, už do Game Passu pridali Doom Eternal a aj Skyrim.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 12
- Čína sprísnila vývoz kľúčovej suroviny pre čipy, ceny pamätí a SSD môžu ísť znovu 57
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 42
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 65
- Steam Machine ukazuje prvé CPU benchmarky, výkon je výrazne nad Steam Deckom, ale 66
- Podvodníci predávajú grafické karty s umelohmotnými čipmi 21 zobraziť viac článkov >













