Sony si dalo patentovať svoj Back Button attachment |
Patent však nenaznačuje spojenie s PS5 ovládačom
HARDWARE > NOVINKY >
Objavil sa patent na Back Button attachment. Teda doplnok, ktorý Sony vypustilo minulý rok na PS4 gamepad a umožnil na štandardný gamepad pridať ďalšie dve zadné tlačidlá. Mal v sebe touchscreen displej s nastaveniami.
Patent však nič nové nehovorí, ani nespomína názvy konzol alebo gamepadov, a teda zrejme si ho Sony dáva pre istotu patentovať, aby sa nestal nejaký problém ako nedávno pri Valve, ktoré prehralo súd so SCUFom.
Nie je však vylúčené, že by ho Sony donieslo aj na PS5. Záleží, ako sa im predával a ako ho ľudia využívali. Samotný doplnok umožnil na štandardný gamepad pridať ďalšie dve zadné tlačidlá, pridal aj touchscreen displej s nastaveniami.
Zdroj:
www.theverge.com
Páči sa mi! (+1)
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- TikToker schoval AirTag do tenisiek a dal ich Červenému Krížu, neskôr ich našiel v 43
- Brian O’Conner sa vráti do posledného Fast and Furious filmu 63
- Naughty Dog už odstupuje zo spolupráce na The Last of Us seriáli 94
- Zomrel herec Michael Madsen známy z Tarantinoviek a kopy hier 25
- AI by vám odrezalo prívod kyslíku, aby zabránilo svojmu vypnutiu 35
- V Číne sa odohral prvý futbalový zápas autonómnych AI robotov 16
- Call Of Duty: WWII je už v Game Passe 53
- Parametre RTX 5070 Super leaknuté 101
- Blue Screen of Death obrazovka vo Windows systéme končí, nahradí ju čierna obrazov 27
- Battlefield 6: EA údajne mieri na 100 miliónov hráčov, vývojári tomu neveria 68 zobraziť viac článkov >