Takto vyzerá webový xCloud systém, bude primárne pre iOS |
Máme tu prvú ukážku webového cloudového streamingu Xbox hier, ktorý príde na iOS a aj PC.
Máme tu prvú ukážku webového xCloud systému. Tento bude hlavne pre iOS zariadenia. Tam totiž Apple prakticky zakazuje fungovanie aplikácie v jednoduchom systéme a musí sa ísť cez web. Apple by chcelo, aby si každú hru museli hráči sťahovať samostatne zo store.
Web je teraz v beta testovaní a sú v ňom všetky tituly, ktoré sú na streaming dostupné aj v Android aplikácii. Dáva vám možnosť vybrať si, následne len kliknete a hra sa rozšíri na fullscreen (tak cez web funguje aj Stadia). Hrať vtedy môžete gamepadom.
Zrejme tento web systém bude fungovať aj na iných zariadeniach, aj keď na Androide a neskôr aj na PC bude lepšie používať samostatnú aplikáciu pre čo najrýchlejšiu odozvu a širšie možnosti. Zároveň toto bude zrejme stále mobilný 720p streaming. Dúfajme, že pri uvedení na PC zapnú 1080p, aspoň do času, kým neprejdú v cloude na Xbox Series X hardvér, kde by mohli ísť aj do 4K s vyššími detailmi a vyšším framerate.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 115
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46 zobraziť viac článkov >














