Oddworld: Soulstorm vám zaberie 20 hodín |
Oddworld sa vráti už o dva týždne.
HRY > NOVINKY >
Autori Oddworld Soulstorm povedali viac o hre. Konkrétne to, že na PS5 pôjde v 1440p a 60 fps, na PS4 v 1080p a 30 fps. Popritom pridajú aj podporu Dualsense ovládača a 3D zvuku. Čo sa týka samotnej hry, sľubujú v nej 20 hodín hrateľnosti.
Hra vychádza 6. apríla. Príde na PS4, PS5 a Epic store, kde autori hovoria, že dávajú časovú exkluzivitu obom firmám, keďže ich finančne podporili. Na PS5 platforme prichádza aj do PS Plus. Na Epicu sa zrejme bude rozdávať niekedy neskôr.
Páči sa mi! (+2)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 410
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- State of Play začne o 23:00 136
- Capcom oznámil dlho leakovaný remake Resident Evil Veronica 56
- Clutch bude nová racingovka kombinujúca Need for Speed a Forzu Horizon 49
- Alza rozbehla nové zľavy 38
- Amazon zrušil Stargate seriál... lebo bol pre fanúšikov Stargate 46
- 007 First Light stál 200 miliónov dolárov, je najdrahšou dánskou hrou doteraz 31 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Oddworld Inhabitants / Oddworld Inhabitants Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














