Warner Bros. štúdio predstavilo Techno Syndrome 2021, ústrednú skladbu k novému Mortal Kombat filmu |
Známa skladba dostala modernú prerábku, pod ktorú sa podpísal skladateľ Benjamin Wallfisch
Prvý Mortal Kombat film z roku 1995 je dokonalou ukážkou takzvaného guilty pleasure. Má svoje chyby, je v ňom gumový Goro a podobne, ale pozerať ho je príjemný zážitok. Jeho súčasťou bola aj veľmi dobrá hudba, pričom hlavne skladba Techno Syndrome od The Immortals sa fanúšikom až tak vryla pod kožu a oneoddeliteľnou súčasťou série je už od roku 1993.
Už čoskoro sa dočkáme nového Mortal Kombat filmu, ktorý zatiaľ vyzerá naozaj nádejne, a keďže si ani jeho tvorcovia nevedia predstaviť Mortal Kombat bez Techno Syndrome, dostal skladateľ Benjamin Wallfisch úlohu priniesť modernú prerábku tejto skladby. Tú nazvali Techno Syndrome 2021 a sami môžete zhodnotiť, či sa vám páči a či nie je trochu príliš dubstepová. V odkaze nižšie ju nájdete na ďalších platformách.
Pre porovnanie aj originál:
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 173
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 66 zobraziť viac článkov >













