IO Interactive otvára nové štúdio v Barcelone |
IOI Barcelona je taktiež plné talentovaných vývojárov a aj vďaka nemu sa chce celá firma zaradiť medzi elitu v Európe
IO Interactive, autori Hitmana, otvárajú už svoje tretie štúdio. Po Kodani a Malmo sa dostali aj do Barcelony, kde nabrali skúsený a talentovaný tím, ktorý sa bude podieľať na ich budúcnosti a chce vytvárať hry, ktorú budú mať naozaj výrazný dopad.
Vieme, že IOI stále pracuje na Hitmanovi, pripravuje novú Bondovku a aj ešte neoznámenú tretiu hru. Vedenie hovorí, že všetky tri tímy sú elitné a rovnakým dielom sa budú podieľať na vývoji budúcich hier. Máme to brať tak, že je IOI vlastne jedno štúdio, ale na troch lokalitách. Šéf štúdia Hakan Abrak sa vyjadril, že vznik tohto štúdia je súčasťou ich plánu stať sa jednou z najžiadanejších herných spoločností v Európe a prinášať hráčom fenomenálne zážitky.
Do všetkých troch štúdií a na všetky tri projekty zároveň hľadajú nových ľudí na oficiálnej stránke, ale napríklad o tom zatiaľ neoznámenom projekte nám inzeráty veľa neprezrádzajú.
Zároveň IO Interactive potvrdilo, že Hitman 3 mal o 300% väčšie zisky ako Hitman 2. Je to ako vďaka väčším predajom, tak aj tomu, že si hru vydávali sami a nemuseli dávať polovicu zisku vydavateľovi.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 113
- Rusi predstavili svojho AI robota, spadol im priamo pri prezentácii 101
- Rusko nedokáže vyrobiť plánovaný Baikal-M procesor, ruší plány 109
- Pozor na čínske produkty - robotický vysavač posielal domov údaje, no keď ich maji 67
- Xpeng Iron je doteraz najhumanoidnejší robot 44
- GTA VI má už dokončený obsah, už sa len doťahuje 98
- Valve predstavilo Steam Frame, Steam Controller a Steam Machine 176
- Aký herný PC desktop kúpiť na jeseň 2025? Za 1000, 1200, 1400 alebo 2000 eur? 37
- Witcher - séria 4 - recenzia na seriál 54
- RECENZIA: ANNO 117: Pax Romana 13 zobraziť viac článkov >













