CD Projekt rozdával zamestnancom bonusy za úspešný rok |
Peniaze sú, a tak sa firma podľa zmlúv podelila so zamestnancami.
HRY > NOVINKY >
Keďže bol Cyberpunk 2077 finančný úspech a vytvoril firme najlepší rok doteraz, CD Projekt rozdával bonusy celej firme. Podľa informácií z Bloombergu nižší zamestnanci dostávali 5-9 tisíc dolárov, senior zamestnanci 15-20 tisíc. Manažment išiel ešte vyššie.
Podľa zmlúv tak firma zo ziskov zobrala 20% a rozdelila ich medzi zamestnancov a manažment, kde im rozdelili po 10%:
- Firma tak rozdala svojim 865 zamestnancov takmer 30 miliónov dolárov, čo je priemerne 34 tisíc na zamestnanca.
- Podľa finančnej správy si k tomu 5 najvyšších ľudí z manažmentu rozdelilo 28 miliónov dolárov, kde Adam Kicinski a Marcin Iwinski dostali po 6.3 milióne dolárov a Adam Bandowski dostal 4.2 milióna dolárov.
Páči sa mi! (+8)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 283
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 276
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 105
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159 zobraziť viac článkov >














