Mass Effect: Legendary Edition už má na PlayStation serveroch dostupný day 1 patch |
Patch je väčší ako ktorákoľvek z pôvodných hier
Už 14. mája vychádza zremastrovaná kolekcia Mass Effect: Legendary Edition, no jedna drobná informácia je tu predčasne ešte pred vydaním hry. Vieme, že Bioware práce na trilógii dokončili a odvtedy makali na day 1 patchi, ktorý je už tiež zjavne hotový. Objavil sa už totiž na PlayStation serveroch a vďaka tomu vieme, aká je jeho veľkosť a čo bude obsahovať.
Patch pochopiteľne prinesie zlepšenie stability aj výkonu, no ponúkne aj vylepšenie Ambient Occlusion (AO), nasvietenia (z hľadiska výkonu aj vizuálu). No a opravuje padanie hry aj ďalší obsah. To všetko je pomerne pekná porcia na day 1 patch, ale snáď tak bude rovno pri vydaní hra v naozaj dobrom stave.
Čo sa týka samotnej veľkosti patchu, ten má na PlayStation 11,8GB. Len tento patch je tak väčší ako pôvodné hry. Celá jednotka mala 6,83GB, dvojka 9,25GB a trojka 10,6GB.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 42
- RECENZIA: Stronghold Crusader: Definitive Edition 38
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 18
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 67
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 61
- Cyberpunk 2077 patch 2.3 sa ukáže v stredu 70
- RECENZIA: Donkey Kong Bananza 51
- Mortal Kombat 2 film ukázal trailer a predstavil postavy 45
- Ďalšie ukážky z novej Mafie 57 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Vývoj: EA / BioWare Štýl: Akcia / RPG
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|