Vo Flight Simulatore už môžete ovládať aj auto |
Keďže Flight Simulator ide na engine Forzy, viete si do neho pridať aj auto a jazdiť na ňom.
Keďže Flight Simulator ide na engine Forzy, viete si do neho pridať aj auto a jazdiť na ňom. Aj keď nie je to práve ideálny zážitok a nie je to s Forza fyzikou. Môžete si to vyskúšať na Mitsubishi PAJERO mode, kde si stiahnete auto a vložíte ho medzi lietadlá a aktivujete. Sú to zatiaľ len prvé verzie modu, autori to postupne vylepšujú.
Na druhej strane, keby autori chceli, mohli by minimálne fyziku áut jednoducho pridať. Jediný problém však bude, že síce letiská a niektoré objekty sú vo vysokom rozlíšení a dá sa na to pozerať, keď jazdíte, ak idete po skenovaných lokalitách a upravených cez AI, nie je to práve ideálne. Je to totiž spracované pre letecký pohľad a nie pre pohľad z auta.
Uvidíme, či to niekedy Microsoft posunie o krok vpred a pridá napríklad celú planétu hrateľnú pri pohľade z auta vo Forza World simulator. AI však bude musieť poriadne zapracovať, aby zvýšila detaily okolia.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 84
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Nové zľavy pred Vianocami 17
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 37
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 30
- Aké hry kúpiť pod stromček na Vianoce 2025? 23
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Článok: TCL 65'' C9K Mini LED TV 47
- Livestream z The Game Awards ocenení začne o 1:30 73
- RECENZIA: Mount & Blade II: Bannerlord - War Sails 4 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S Vývoj: Microsoft / Asobo Štýl: Simulácia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||



















