Coalition ukázalo prvý záber z ich Alpha Point tech dema na Unreal Engine |
Coalition bude na GDC prezentovať svoje prvé techdemo postavené na Unreal engine 5 a zatiaľ z neho ukázalo jeden záber.
pridal saver 12.7.2021 o 20:55 pod hry
HRY > NOVINKY >
Coalition bude na GDC konferencii prezentovať svoje prvé techdemo postavené na Unreal engine 5 a zatiaľ z neho ukázalo jeden záber.
Presnejšie ich prezentácia bude 20. júla a ukážu v nej, ako funguje Unreal engine 5 na Xbox Series X a aj Series S konzolách, optimalizáciu ich pamätí a ukážu, čo sa dá vytiahnuť z Lumen a Nanite technológií.
Celé to bude pod zastrešením Epicu, ktorý pridá aj prezentáciu MetaHuman creatora a animácií v novom engine. Pridajú aj prezentáciu o tom, čo všetko treba na modernú crossplay hru a aj o Quixel textúrach a kam to celé bude smerovať.
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Mega výpredaj roka už začal 59
- BootROM kľúče pre PlayStation 5 unikli, môže to viesť k trvalým jailbreakom konzol 62
- Filmy v roku 2026 31
- GTA VI možno nevyjde ani tento rok 103
- Nemecký distribútor zastavil predaje vyšších RTX 50 kariet, nižšie obmedzil 132
- Spin-off Stranger Things seriál sa bude točiť okolo tajomného kameňa 76
- Assassin's Creed: Hexe by mohlo vyjsť v druhej polovici roka, Black Flag Resynced 29
- Stranger Things neskončil, myslia si fanúšikovia 64
- NVIDIA naznačuje návrat starších grafík a hovorí o budúcnosti v znamení neurálneho 92
- Naozaj dostane Zaklínač 3 tento rok nové rozšírenie? CD Projekt RED mlčí 49 zobraziť viac článkov >













