Epic a aj Gearbox sa pýtajú, či majú obchody zarábať viac ako samotní tvorcovia hier |
Keďže Musk znovu rozbehol tému 30%, pridali sa k téme Tim Sweeney a aj Randy Pitchford.
HRY > NOVINKY >
Keďže Musk znovu rozbehol tému 30%, pridali sa k téme Tim Sweeney a aj Randy Pitchford. Konkrétne poukazujú na to, či majú obchody brať viac ako samotní autori hier. Totiž ak obchod berie 30%, firma musí mať zisky 60%, aby zarobila aspoň rovnako ako obchod.
V každom prípade, možno už tento mesiac uvidíme, ako súd v Amerike rozhodne v ohľade 30% podielu Apple, uzavretého store, respektíve platobného systému.
Should retail stores earn more than actual creators? https://t.co/9c4qS64ZVA
- Randy Pitchford (@DuvalMagic) August 2, 2021
Páči sa mi! (+2)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 278
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 271
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 294
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107 zobraziť viac článkov >













