Dáta Cyberpunku 2077 naznačujú práce na multiplayeri |
40GB-ový patch 1.3 odkazuje na dve nové rozšírenia, ale aj na pôvodnú, samostatnú Cyberpunk online hru
CD Projekt už roky pripravuje multiplayer pre Cyberpunk 2077 a síce pôvodne ho plánoval ako samostatnú hru, medzičasom to zmenili a multiplayer sa dostane do hry, ako jej súčasť. Zrejme podobne ako GTA Online, RDR Online alebo Watch Dogs Online. Rovnako to plánujú aj pri Witcherovi, aj keď pri ňom zrejme až v ďalšej hre.
Tyler McVicker analýzou dát najnovšieho patchu 1.3 odhalil súbory naznačujúce plánované pridanie online funkcií v budúcich updatoch. V súboroch sú zapísané najmenej dve DLC, štádia buildov pre takzvané „multiplayer gyms“, rôzne testy a taktiež zmienky o starých multiplayer módoch. Už však aj januárové prehrabávanie sa dátami poukazovalo na multiplayer módy ako Deathmatch či Heist, ktorý by mal ponúknuť výber z rôznych tried charakterov v co-op misiách.
Čo sa DLC obsahu týka, zatiaľ dostal Cyberpunk menšie rozšírenia spolu s patchom 1.3 a ďalšie ešte budú prichádzať, no vieme, že sa hra dočká aj dvoch expanzií ako Witcher 3. Tie by mali prísť budúci rok. Zrejme popri nich, alebo po nich príde aj multiplayer.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Resident Evil Requiem 206
- RECENZIA: God of War: Sons of Sparta 26
- Prvý záber na God of War seriál 136
- Sony vraj uvažuje nad zmenou svojej stratégie vydávania titulov pre PC 141
- DDR5 pamäte v Európe mierne zlacneli 29
- Resident Evil Requiem dostal recenzie 78
- Aké hry vyjdú v marci? 34
- Assassin’s Creed Hexe má byť jeden z najzaujímavejších projektov Ubisoftu 38
- Porovnanie kamier Galaxy S26 Ultra s iPhone 17 Pro Max a aj S25 Ultra 33
- Článok: Prečo GOG investuje do starých hier - a prečo sa k nim hráči stále vracajú 50 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Xbox Series X|S PS5 Vývoj: CD Projekt / CD Projekt Red Štýl: Akcia / RPG Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













