Xbox a Adidas predstavili Xbox360 edíciu tenisiek |
Microsoft ďalej spolupracuje s Adidasom a prinášajú ďalšiu edíciu tenisiek. Tentoraz s témou Xbox360.
HRY > NOVINKY >
Microsoft ďalej spolupracuje s Adidasom a po original Xbox edícii prinášajú ďalšiu, Xbox360 edíciu tenisiek. Nazvali ich The Xbox 360 Forum Mid a ponúknu bielošedý dizajn so zelenou podošvou. Pritom päta má pripomínať vysúvateľný harddisk z tej éry.
V balení budú aj štyri náhradné šnúrky vo farbách tlačidiel gamepadu a teda žlté, zelené, modré a červené.
Tieto tenisky sú dostupné pre US a Kanadu cez adidas.com, ale 15.novmebra predstaví Microsoft Xbox Series X tenisky, ktoré budú dostupné globálne.
Páči sa mi! (+1)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 283
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 281
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 105
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sony spúšťa masívnu kampaň pre GTA 6, hra už ovládla domovskú obrazovku PS5 69 zobraziť viac článkov >














