Weta workshop robí na hre podľa veľkej značky |
Weta vstupuje do hier.
Vizuálne filmové štúdio Weta workshop, ktoré nedávno odkúpilo Unity, už robí na svojej prvej veľkej hre. Respektíve má zaistenú veľkú značku a práve hľadajú producenta, ktorý sa o ňu postará. Inzerát hovorí:
Momentálne hľadáme výnimočne talentovaného producenta hier do nášho tímu v krásnom Wellingtone. Táto rola nám pomôže realizovať náš ďalší projekt PC a konzolovej hry s celosvetovou IP, ktorá je nášmu srdcu veľmi blízka.
Štúdio už predtým robilo na hrách, ale skôr menších VR tituloch. Teraz už ide plne na PC a konzoly. Keďže hovoria, že značka je ich srdcu blízka, môže to byť niečo z filmov, na ktorých robili, či už Lord of the Rings, alebo niečo iné z ich projektov. Ťažko z toho vybrať, lebo robili aj na Dune, Jumanji, Blade Runner, Fast and Furious, MIB alebo Godzille.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Assassin's Creed Black Flag Resynced 179
- Alza spustila nové mega zľavy 10
- Koniec diskov na PlayStation už Sony priniesol žalobu za viac ako 400 miliónov eur 110
- Vývojár GTA Trilogy priznáva, že fanúšikovia mali pravdu, aj keď nebola to všetko 22
- RECENZIA: DOOM: The Dark Ages | Revelations 14
- Hideo Kojima sa vyjadril ku koncu výroby PlayStation diskov 65
- Uniknuté dáta naznačujú, že hráči PlayStation dlhé roky preferovali disky, Sony vš 83
- Šéfka Xboxu po masívnych prepúšťaniach mieri do poradnej skupiny americkej centrál 61
- Assassin's Creed Black Flag Resynced už predal 2 milióny kusov 80
- Don't Kill the Disc petícia sa blíži k 200 tisíc podpisom 114 zobraziť viac článkov >















