Chcete zväčšiť displej Switchu? Orion ponúkne riešenie |
Orion displej bol práve prefinancovaný cez Indiegogo.
HARDWARE > NOVINKY >
Ak vám je displej na Switchi málo a TV zase veľa, prichádza doplnkový displej Orion. Ten je financovaný cez Indiegogo, kde vybral už 100 tisíc eur. Displej bude mať 11.6 palca, ponúkne úchyt ako na celý Switch, tak na Joycony. Zároveň má v sebe batériu a môže Switch počas hrania dobíjať.
Plus ak by ste mali aj iné konzoly alebo PC, viete displej použiť aj s nimi, stačí zapojiť HDMI a môžete na ňom hrať čo len chcete.
Orion v základnej verzii stojí 219 eur a ak si zaplatíte teraz a stihnete prvú várku, rovno vám ho môžu expedovať.
Zdroj:
www.indiegogo.com
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 283
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 281
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 105
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sony spúšťa masívnu kampaň pre GTA 6, hra už ovládla domovskú obrazovku PS5 69 zobraziť viac článkov >














