RTX 3090 Ti už má dátum vydania |
Už o mesiac príde najvyššia grafika z aktuálnej RTX 30 série. Bude aj najdrahšia.
HARDWARE > NOVINKY >
MSI leaklo dátum vydania RTX 3090 Ti grafiky a to na 27. januára 2022. Bude to najvyššia grafika postavená na Ampere technológii, aj keď veľký nárast oproti RTX 3090 netreba čakať.
Podľa informácií by tam mal byť nárast CUDA jadier približne o 2% a teda z 10496 na 10752, pribudnú aj Tensor jadrá a RT jednotky a to a 328 / 82 na 336 / 84. Nevieme ešte´, aké bude taktovanie samotného čipu, ale zvýši sa priepustnosť pamäte z 936 GB/s na 1008 GB/s. Minerov to určite poteší. Spotreba pôjde na 450W, teda o 50W vyššie.
Cena nebude nízka, ak by okolo 1700 bola základná cena, predajcovia to zvýšia tak na 3500 so šťastím. Už niektoré RTX3090 modely však nedávno išli aj cez 4000 eur.
Zdroj:
videocardz.com
Páči sa mi! (+2)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 271
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 252
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 275
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >













