V Activisione sa štrajkuje už sedem týždňov |
Ak sa vám zdá, že Call of Duty Warzone je stále viac chýb, nebude to náhoda.
Ak sa vám zdá, že v Call of Duty Warzone je stále viac chýb, nebude to náhoda. Testeri hry v Raven štúdiu stále štrajkujú a Activision to už siedmy týždeň nerieši. Stále s nimi nekomunikuje. Namiesto toho skúša firma pozície prepustaných preobsadiť v iných testovacích pobočkách, čo sa daným ľuďom nepáči a situácii vo firme to nepomáha.
Všetko je to preto, že firma žiadala, aby sa testeri presťahovali bližšie k lokalite Ravenu, keďže im chceli dať stále pozície, ale dvanástich napriek tomu vyhodila.
Nové bugy zo Warzone sa množia a aktuálne sú populárne s neviditeľnosťou, alebo skrývaním sa za geometriu mapy, kde ak sa prepadnete do mapy, viete ostatných zabíjať, ale oni vás nie.
Popritom má Activision stále problémy s kultúrou a bezpečnosťou na pracovisku, kde sa pripravuje súd. Tie Activision viac nerieši ako rieši, ale potvrdilo, že v tomto ohľade už vyhodilo 37 zamestnancov a 44 bolo disciplinárne potrestaných. Firma vraj má na stole cez 700 sťažností. To však dementovala a hovorí len o malom počte.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 83
- Ako teraz vyjde poskladanie PC? Oplatí sa stále zložiť si ho, alebo kúpiť už hotov 127
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Nové zľavy pred Vianocami 17
- Aké hry kúpiť pod stromček na Vianoce 2025? 23
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 30
- Článok: TCL 65'' C9K Mini LED TV 47
- Livestream z The Game Awards ocenení začne o 1:30 73
- RECENZIA: Mount & Blade II: Bannerlord - War Sails 4 zobraziť viac článkov >
|
PC
Free2play Vývoj: Activision / Infinity Ward Štýl: Akcia / Multiplayer
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













