Fortnite už zarobilo na Ukrajinu 70 miliónov dolárov |
Fortnite okrem toho, že zarába, skúša aj režim bez stavania.
Epic nám ukazuje, ako im Fortnite pekne zarába a od spustenia sezóny pred menej ako týždňom už na skinoch zarobili 70 miliónov dolárov. Tieto pôjdu na Ukrajinu a pridajú sa k nim aj podiel Microsoftu zo tržieb na Xboxe.
Together we’ve now raised $70 million USD in humanitarian relief funds for Ukraine. Congratulations and thanks everyone + @xbox for joining this effort! pic.twitter.com/C09uffbjPF
- Fortnite (@FortniteGame) March 25, 2022
Okrem tohto však Fortnite teraz skúša zaujímavú vec a na prvých 9 dní novej sezóny vypli stavbu. To sa však hráčom veľmi zapáčilo a je možné, že takáto verzia hry ostane aj do budúcnosti. Minimálne už Epic no to pripravil režim a nazval ho - No Build Battle Royale. Bude sa dať vybrať štandardná verzia alebo táto.
The 'No Builds' LTM that will be available after 8 days will be called 'Solo - No Build Battle Royale'.
- Twea - Fortnite Leaks (@TweaBR) March 21, 2022
there's other versions of It too but I took this one to show you the name of It! pic.twitter.com/7jHbZjZBUY
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Resident Evil Requiem 201
- RECENZIA: God of War: Sons of Sparta 26
- Prvý záber na God of War seriál 134
- Sony vraj uvažuje nad zmenou svojej stratégie vydávania titulov pre PC 141
- DDR5 pamäte v Európe mierne zlacneli 29
- Resident Evil Requiem dostal recenzie 78
- Assassin’s Creed Hexe má byť jeden z najzaujímavejších projektov Ubisoftu 38
- Samsung predstavil Galaxy S26 sériu a nové Galaxy Buds 4 41
- Samsung Galaxy S26 je ešte pred predstavením v predaji v Bangladéši 19
- Death Stranding 2 predstavuje svoje PC požiadavky 54 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Switch Free2play Vývoj: Epic Games / Epic Games Štýl: Akcia / Multiplayer Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













