Codemasters Cheshire sa pripája ku Criterionu |
Autori Driveclubu a Motorstormu už pracujú na NFS hre.
Len nedávno sme počuli, že by Codemasters štúdio z Cheshiru malo robiť na ďalšej Need For Speed hre a už tu máme prvé kroky. Presnejšie prvý veľký krok, keďže Criterion práve celé štúdio Codemasters Cheshire zobral pod seba.
Hovoria, že štúdiá už spolu spolupracovali posledné mesiace (na aktuálnom NFS) a keďže si zjavne sadli, budú už fungovať ako jedno štúdio. Obe sú nakoniec pod EA a veľa sa tak zmení, len budú preradení pod vedenie šéfa v Criterione.
Cheshire štúdio robilo na Dirte 5, ale je to bývalý Evolution studios tím, ktorý robil na Driveclube a Motorstorm. Svojim viac akčným a arkádovým štýlom sa tak hodia k NFS značke.
This integration builds off the close partnership the two studios have developed over the past few months. [2/3]
- Codemasters (@Codemasters) May 12, 2022
Sharing common values and similar cultures, we strongly believe unifying the huge wealth of expertise across both teams will help us to deliver the best racing experiences we can for our players. [3/3]
- Codemasters (@Codemasters) May 12, 2022
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 148
- Dell tvrdí, že pol miliardy počítačov odkladá aktualizáciu na Windows 11 95
- RAM pamäte pre PC stúpajú cenou trojnásobne, bude to problém na nasledujúci rok 174
- Objavila sa séria animácií z GTA VI 26
- RECENZIA: Dark Quest 4 1
- Filmy a seriály v decembri 2025 - Avatar, Stranger Things, Tomb Raider a aj Fallou 8
- RECENZIA: Resident Evil Survival Unit 2
- Aký vianočný darček kúpiť hráčovi? 36
- Recenzia na seriál: Stranger Things 5 - Part 1 54
- GTA 4 RTX Remix Compatibility mod je dostupný k stiahnutiu 32 zobraziť viac článkov >













