Sony obrátilo, zlacnené predplatné PS Plus sa pri upgrade nebude doplácať |
Síce ešte včera Sony tvrdilo, že je všetko v poriadku a pri upgrade PS Plus musíte preplatiť aj zľavu, dnes sa už majú veci inak.
HRY > NOVINKY >
Ázijskí hráči včera zistili, že ak chcú upgrade na vyššie PS Plus predplatné a pôvodné si kupovali si v zľave, musia doplatiť ako cenu vyššieho predplatného, tak aj zľavu. Sony im na podpore tvrdilo, že to tak má byť a je to ich postup.
Dnes už Sony obrátilo a teraz hovoria, že išlo technickú chybu. Hráčom, ktorí zaplatili aj zľavu dá kredit.
Due to a technical error, players in Asia who have previously purchased a PlayStation Plus membership at a discount have been incorrectly charged for their upgrade pricing. This error has been fixed and impacted players will receive a credit. We thank you for your patience.
- Ask PlayStation (@AskPlayStation) May 25, 2022
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Crimson Desert 172
- Nové megazľavy spustené 46
- Recenzie na Crimson Desert vychádzajú 84
- Vyšla parodická hra Pingeon Come: Bentleyrance 33
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 139
- Zomrel Chuck Norris 114
- Microsoft pripravuje veľké úpravy Windows 11, príde flexibilnejší taskbar, menej r 79
- RECENZIA: Marathon 50
- V reakcii na hodnotenia Crimson Desert klesli akcie Pearl Abyss o takmer 30% 83
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 175 zobraziť viac článkov >













