Ako vyzerá F1 Manager 2022? Takto. |
Autori z Frontieru ponúkli malý teasing s jedným záberom, ako vyzerá ich manažérska hra F1 pri pohľade na preteky. Stále ju ešte plne nepredstavili, aj keď naznačujú, že budúci týždeň znovu niečo ponúknu. Nevieme však, či už odhalenie alebo len ďalší obrázok.
Čo sa týka kvality grafiky, prekvapivo sa s tým vzhľadom na to, že ide o manager, pohrali. Možno aj viac ako Codemasters. To však zhodnotíme, až keď to uvidíme v pohybe. V každom prípade bude to manažérska hra a podobné pohľady budú len na sledovanie jazdy vašich pilotov.
Frontier zároveň potvrdil, že hra nebude vychádzať každý rok v novej verzii, ale táto bude dostávať updaty niekoľko ďalších rokov.
Páči sa mi! (+2)
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Mega zľavy spustené 29
- John Rambo film už má svojho herca, režisér filmu Sisu ho prenesie do Vietnamu 43
- Mafia: The Old Country sa bude ďalej rozširovať 36
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ponúkol roadmapu do konca roka 87
- Toto je poriadny handheld! Má v sebe RTX 4090. 39
- RECENZIA: Lies of P: Overture 34
- RECENZIA: Dungeons & Dragons Neverwinter Nights 2: Enhanced Edition 12
- Blizzard pravdepodobne odhalil novú triedu pre Diablo 4 42
- RECENZIA: Endzone 2 2
- Slovenským hrám hrozí strata podpory z Fondu na podporu umenia - vývojári spúšťajú 73 zobraziť viac článkov >
PC
PS4 Xbox One PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Fronier / Frontier Štýl: Managementová / Šport
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|