Microsoft má nasledujúcich 12 mesiacov prepchatých titulmi |
Microsoft včera odprezentoval množstvo titulov prichádzajúcich v nasledujúcich 12-tich mesiacoch a to ako na Xbox a PC, tak aj do Game Passu.
Microsoft včera odprezentoval množstvo titulov prichádzajúcich v nasledujúcich 12-tich mesiacoch a to ako na Xbox a PC, tak väčšina z nich rovno aj do Game Passu pri vydaní.
Zo svojich titulov predstavil:
- Starfield - bol priblížený
- Forzu Motorsport - príde začiatkom budúceho roka aj s ray tracingom
- Redfall - upírska akcia s kooperáciou
- Grounded - dostáva finálnu verziu
- Minecraft Legends - akčná stratégia
- Pentiment od Obsidianu - kreslená adventúra v stredoveku
- Odteasovali Kojimovu hru previazanú cez cloud
- Ara: History Untold - hru robia spolu s Oxide a vyzerá to na niečo ako Civilizáciu
Expanzie a rozšírenia:
- Forza Horizon 5 dostane expanziu Hot Wheels
- Flight Simulator 40th anniversary edition príde na jeseň aj s helikoptérami, teraz dostal Pelicana z Halo
- Fallout 76: The Pitt - príde na jeseň
- Elder Scrolls Online: High Isle - vychádza o týždeň
- Sea of Thieves Season 7
Z tretích strán nechýbal Scorn, As Dusk Falls, Ark 2, predstavili High on Life od tvorcov Ricka a Mortyho, ale neukázal sa Sommerville alebo napríklad Stalker 2 chýbal. Toho však rovno ho dali do tabuľky na rok 2023. Nakoniec, pre sťahovanie štúdia sme decembrový dátum ani nečakali. Podobne Atomic Heart sa ani neukázal, aj keď pred pár dňami autori refreshli starý trailer s dátumom vydania na jeseň. Microsoft ho má ešte zaradený do roku 2023.
Z veľkých očakávaných titulov Microsoft neukázal Avowed ani Fable, Perfect Dark, ale ani Hellblade II, znamená to, že všetky vyjdú až po lete 2023, a teda Microsoft si ich nechá na budúcoročnú prezentáciu.
Ešte na utorok má Microsoft pripravenú Extended prezentáciu, kde niektoré z titulov bližšie priblíži a eventuálne ponúkne trailery na niektoré ďalšie.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 23
- Borderlands 4 dostal slušné recenzie, na Steame robí rekordy série v počte hráčov 99
- RECENZIA: Indiana Jones and the Great Circle: The Order of Giants 9
- Štvrtá séria Witcher seriálu ukazuje zábery a poster 89
- RECENZIA: NHL 26 37
- DOJMY: The Expanse: Osiris Reborn 18
- Battlefield 6 spúšťa test nového Battle Royale režimu s triedami, deštrukciou a vo 36
- Spotify bude konečne podporovať lossless kvalitu hudby 62
- Xiaomi prinesie Xiaomi 17, preskakuje jeden ročník, aby sa zladilo s názvami iPhon 68
- Cyberpunk 2077 Update 2.31 prináša rôzne menšie vylepšenia 50 zobraziť viac článkov >