Prvé odchádzajúce tituly z PS Plus Extra a Premium potvrdené |
Sony už v konzole zobrazuje aj tituly, ktoré odchádzajú z PS Plus predplatného.
HRY > NOVINKY >
Sony už v konzole zobrazuje aj tituly, ktoré odchádzajú z nového PS Plus predplatného. Totiž doteraz bolo základné PS Plus len o aktivovaní titulov v daný mesiac, ale predplatené tituly v Extra a Premium sa neaktivujú, len sú dostupné počas svojej prítomnosti.
Odchádzajúce tituly sú v záložke Last Chance To Play, kde teraz sú:
- Shadow Warrior 3 na PS4, ktorý odíde 5. júla
- Syberia z PS3 odíde 19. júla.
Ale dátumy odchodu majú aj tituly, ktoré odchádzajú neskôr a to:
- NBA 2K22 má dátum odchodu na 31. august
- WRC 10 - 31.august
- Red Dead Redemption 2 - 20. september
- Red Dead Redemption - 17. október
- Red Dead Redemption: Undead Nightmare - 17. október
Ak máte predplatené PS Plus Extra a Premium, rátajte s tým, že tituly budú odchádzať podobne ako pri Game Passe.
Páči sa mi! (+3)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 261
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 228
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 223
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >













