Budúci mesiac si na Queste 2 zahráte už aj bez Facebook konta |
Meta účty sa blížia, Facebook bude výhradne sociálnou sieťou
pridal Taiven 10.7.2022 o 10:46 pod hardware
HARDWARE > NOVINKY >
Spoločnosť Meta začne od augusta prechádzať a využívať tzv. Meta účty, ktoré nebudú účtami pre sociálne siete, ale nahradia napríklad aj prihlasovanie do VR headsetov, akými je práve Oculus Quest 2.
Všetci noví používatelia sa budú od augusta musieť registrovať s novým Meta kontom. Facebook konto bude možné používať aj naďalej, ale od 1. januára 2023 si každý bude musieť vytvoriť si aj Meta konto, keďže to sa stane primárnym pre používanie VR.
Je to už minulý rok ohlásený krok, ktorý bol potrebný pre širšie rozšírenie Quest VR headsetov, keďže veľa ľudí nechcelo tento headset práve kvôli facebook prihlasovaniu.
Páči sa mi! (+1)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 278
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 271
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 294
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107 zobraziť viac článkov >















