Analytik Pachter hovorí, že Game Pass môže vďaka Activisionu narásť na 100 miliónov predplatiteľov |
Známy herný analytik Michael Pachter sa vyjadril k aktuálnemu odkúpeniu Activisionu.
HRY > NOVINKY >
Známy herný analytik Michael Pachter sa vyjadril k aktuálnemu odkúpeniu Activisionu. Hovorí, že ak to vyjde, Game Pass môže narásť na 100 miliónov predplatiteľov. Teraz má okolo 25 miliónov. Hlavne myslí na pridanie Call of Duty, ktoré môže predplatné výrazne posilniť, ale pomôcť môžu aj World of Warcraft, ak by prešiel pod Game Pass, alebo aj Diablo a ďalšie značky.
Hovorí, že Microsoft bude Call of Duty predávať ďalej na ostatných platformách. Porovnáva stratégiu s Disney, ktoré tiež s odkúpením Foxu rozšírilo svoju ponuku Disney+ s tým, že ostatnú distribúciu nezrušilo.
(FYI) Michael Pachter thinks Microsoft could reach 100 million Game Pass subs if the Activision/Blizzard acquisition goes through pic.twitter.com/TEVqSaBzXh
- Idle Sloth💙💛 (@IdleSloth84) August 5, 2022
Páči sa mi! (+5)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 66
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 49
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 10
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30
- Šéfka Xboxu vie, že ďalšiu generáciu konzol nemôžu predávať za ceny cez 1000 dolár 93 zobraziť viac článkov >














