Amazon prepúšťal v Luna tíme |
Bude Luna nasledovať osud Stadie?
Ako Google, tak aj Amazon sa pustili do hier a herného streamingu s vervou, aj keď ani jednému to veľmi nevyšlo. Google to so štúdiami zabalil hneď a so Stadia streamingom práve končí. Amazon sa snaží so štúdiami ako tak prežívať a rovnako aj s Luna streamingom. Ale skutočne len prežívať.
Je to prekvapivé, keďže Amazon, Google a Microsoft sú najväčšie cloudové firmy a práve tie majú najväčší potenciál v tomto štýle hrania. Zatiaľ sa darí preraziť len jednému z nich a to Microsoftu, a popri ňom ešte veľmi dobre ide Nvidia s Geforce Now streamingom.
Amazon teraz prepúšťal v Lune a je tak otázne, v akej miere je používaná, respektíve či nebude aj zrušená. Keďže čísla v grafoch nevyzerajú povzbudivo. Napríklad už len stiahnutia aplikácie na Androide niečo naznačujú. Rovnako Reddit čísla alebo aj počet Twitter followerov. Vyzerá, akoby sa o Lunu nikto nezaujímal. Uvidíme, čo s ňou bude ďalej.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 29
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 159
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 67
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 61
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 18
- Cyberpunk 2077 patch 2.3 sa ukáže v stredu 68
- RECENZIA: Stronghold Crusader: Definitive Edition 29
- Porovnanie Ghost of Yotei s Ghost of Tsushima 77
- Meta pri ťahaní AI expertov nešetrí, zobrala vedúceho vývoja z Apple a dala mu 256 41 zobraziť viac článkov >