Netflix vo svojom novom hernom štúdiu vyvíja PC AAA strieľačku |
Nové štúdio Netflixu má mať zázemie v Los Angeles a vedie ho bývalý producent Overwatch a viceprezident spoločnosti Blizzard Chacko Sonny. Podľa inzerátov štúdio Netflix Games Studio hľadá game directora so skúsenosťami so strieľačkami, ktorý bude pracovať na „úplne novej AAA PC hre". Podobne ako v prípade Overwatch zrejme pôjde o hru v live service podobe, keďže Netflix požaduje "rozsiahle skúsenosti" v tejto oblasti.
Výberové konanie na pozíciu neprezrádza nič iné, len to, že Netflix hľadá niekoho, kto má aspoň desať rokov skúseností v oblasti herného dizajnu vrátane času stráveného na pozícii režiséra.
Keďže však ide zrejme o počiatočnú vlnu náboru do úplne nového štúdia, pravdepodobne potrvá ešte niekoľko rokov, kým sa dozvieme viac o tom, aká AAA hra od Netflixu vznikne.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 90
- Grand Theft Auto VI sa zase odkladá! 180
- Do nového Múmia filmu sa vráti Brendan Fraser a Rachel Weisz 47
- Zaklínač na Netflixe stráca divákov 92
- Plánujete kúpiť štvorkolku? Čo takto osemvrtuľovku Jetson One? 20
- Amech roky vedel, že jeho teplovodivá pasta SGT-4 poškodzuje chladiče a procesory 39
- Aké ceny teraz majú grafické karty? 42
- Predator Badlands končí v recenziách prekvapivo dobre 67
- Novembrové hry 31
- RECENZIA: ARC Raiders 64 zobraziť viac článkov >














